Strona główna Magazyn Puls branży MAKRELA grillowana w plebiscycie SFINKSY
0

MAKRELA grillowana w plebiscycie SFINKSY

MAKRELA grillowana w plebiscycie SFINKSY

Ruszyła pierwsza edycja plebiscytu SFINKSY, pierwszego w Polsce konkursu w branży felinologicznej, który ma wyłonić i nagrodzić najlepsze na polskim rynku produkty i usługi dedykowane kotom

PORTICA zgłosiła do niego jeden z przysmaków z linii My Little Friandise – Makrelę grillowaną.
Kocie przekąski są bardzo obiecującą częścią rynku karm. Na razie niewielką, ale i zainteresowanie, i oferta są coraz większe.

Coraz więcej kocich właścicieli traktuje swoje koty jak siebie samych – skoro sami lubią smakołyki, to chcą je serwować także swoim podopiecznym. Wymagania klientów rosną i coraz większa grupa zgadza się zapłacić więcej, aby mieć pewność, że kupują produkt dobry jakościowo, sprzyjający zdrowiu ich pupili. Dobrze jest pamiętać, że kot jest mięsożercą i węglowodanów potrzebuje naprawdę niewiele.

Ciekawą tendencją na rynku są „mokre” przekąski w 100% z mięsa, świeżego, w małych porcjach „na raz”. Można je już znaleźć na polskim rynku, np. w ofercie firmy PORTICA. Naturalne, o niskim stopniu przetworzenia, „jak dla ludzi” (human grade), bez barwników, konserwantów i co bardzo ważne bez dodatku soli i zbóż. Ręcznie krojony soczysty filet z makreli, naturalnie bogaty w kwasy Omega-3 i -6, stanął w szranki plebiscytu, żeby promować ten rodzaj przekąsek korzystnych dla zdrowia kotów. Do podawania w nagrodę, na kocie smutki, z ważnych okazji, a przede wszystkim z miłości.
Głosowanie na

www.sfinksy.pl

(32)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *