Strona główna Magazyn Puls branży Kundelek Roku wybrany
0

Kundelek Roku wybrany

Kundelek Roku wybrany

Czworonogi opanowały warszawskie Pole Mokotowskie, a stało się tak dlatego, że w sobotę 9 czerwca odbyły się tam wybory Najsympatyczniejszego Kundelka Roku 2018

Swoje wdzięki i umiejętności prezentowały psy, które już mają domy, i te czekające na adopcję. W jury zasiedli znani i lubiani miłośnicy zwierząt: Stan Borys, Sebastian Cybulski, Patryk Czerniejewski, Zofia Czerwińska, Beata Deląg, Sara Jaroszek, Elżbieta Jędrzejewska, Szymon Majewski oraz Henryk Strzelczyk. Każdy właściciel mógł wystawić swojego pupila w dogodnej konkurencji, np. sztuczki, długość ogonów i uszu, najlepszą wokalizę, podobieństwo do opiekuna, a także historię adopcji.

Spośród wszystkich uczestników wydarzenia został wybrany „Kundelek Roku 2018”. Wydarzenie miało także na celu promowanie świadomej adopcji psów. Na Polu Mokotowskim zaprezentowało się 28 kundelków ze schroniska na Paluchu. Ta placówka chce przełamać stereotypy dotyczące adopcji czworonogów, ponieważ psy ze schroniska nie różnią się niczym od psów, które mają domy, bo przecież one też kiedyś je miały. Dolina Noteci jako Partner Wydarzenia przekazała nagrody dla wszystkich zwycięzców, a na stoisku obdarowywała próbkami karm w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety.

(68)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *