Strona główna Magazyn Puls branży Kolejny market ZOOKarina na Pomorzu!
0

Kolejny market ZOOKarina na Pomorzu!

Kolejny market ZOOKarina na Pomorzu!

5 października miało miejsce otwarcie kolejnego marketu ZOOKarina. Nowy market powstał w Galerii Klif w Gdyni. Na klientów dokonujących w tym dniu zakupów czekały upominki, rabaty oraz wiele innych

W dniu otwarcia 23 marketu ZOOKarina na klientów czekały różne atrakcje, takie jak koło fortuny z nagrodami, porady psiego behawiorysty oraz porady żywieniowe. Gości witała maskotka ZOOKarina. Sklep o powierzchni 450m2 został podzielony tematyczne strefy: Pies, Kot, Gryzoń, Akwarystyka, Terrarystka oraz Ptaki. W sklepie dostępna jest również ZOO Apteka zaopatrzona w suplementy diety poprawiające stan zdrowia pupila, karmy weterynaryjne oraz szeroką gamę preparatów do pielęgnacji. Ponadto klienci mają możliwość zakupienia karmy i przysmaków na wagę w Ciastkarni oraz mięsnych Psiękąsków.

Dla wyjątkowego marketu zostały przygotowane wyjątkowe aranżacje zbiorników akwarystycznych urządzonych w trzech różnych stylach: Holenderskim, Malawi oraz w Naturalnym. Nowością i jednocześnie diamentem nowego sklepu jest jego wyjątkowy mieszkaniec – papuga Żako Liberyjskie. Swoim wdziękiem i aparycją zachwyci każdego odwiedzającego. Umili czas krótką pogawędką i da się nakarmić prosto z ręki.

ZOOKarina wraz z klientami wspiera lokalne schroniska oraz fundacje. Także osoby odwiedzające market w Galerii Klif będą miały możliwość przekazania datku lub daru na OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni.

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *