Strona główna Magazyn Puls branży Karma Eden NAJLEPSZĄ KARMĄ w Top for Dog
1

Karma Eden NAJLEPSZĄ KARMĄ w Top for Dog

Karma Eden NAJLEPSZĄ KARMĄ w Top for Dog

Karma Eden półwilgotna Kaczka i Żołądki została ogłoszona najlepszą karmą suchą w konkursie Top for Dog. Marka Eden Holistic Pet Food jest od niedawna na polskim rynku, a już zawładnęła serca klientów

Karmy Eden to wynik pracy dietetyków i weterynarzy, którzy są zwolennikami “Diety Ancestralnej”, czyli opartej na naturalnej, holistycznej, pierwotnej diecie przodków. Stworzyli oni najwyższej jakości suche, kompletne pożywienie odzwierciedlające biologicznie zbilansowaną „Dietę Ancestralną”.

Psy są drapieżnikami i chociaż selektywna hodowla spowodowała, że nie wyglądają jak ich przodkowie (wilki), to jednak łączy je z nimi 99% mitochondrialnego DNA. Innymi słowy, z perspektywy żywieniowej dzisiejsze zwierzęta domowe i ich pierwotni przodkowie wymagają podobnego żywienia.


Eden jest pierwszą brytyjską firmą zajmującą się produkcją karmy dla zwierząt domowych, osiągającą najwyższą z możliwych ocen – 5 gwiazdek – na niezależnej stronie www.allaboutdogfood.co.uk, gdzie można sprawdzić, jakie walory żywieniowe niosą ze sobą składniki zawarte w karmach, jak oceniać wartość karmy, oraz jak dobre są poszczególne marki karm.

Karmy Eden są produkowane w Wielkiej Brytanii z brytyjskich składników najwyższej jakości: świeżych mięs, minerałów organicznych i witamin, owoców, warzyw i roślin.

Eden nie stosuje żadnych zbóż ani ryżu, czyli składników, które nie są naturalną częścią “Ancestralnej Diety” psa.

Składniki są delikatnie gotowana na parze, aby zachować ich wszystkie walory żywieniowe i balans ostatecznego produktu, jak najbardziej zbliżonego do “Diety Ancestralnej”.

Dostępne produkty to karmy suche i półwilgotne dla psów, karmy suche dla kotów oraz przysmaki dla psów i kotów.


Producent: Skład Karmy

t: +48 796 047 024 | e: michal@skladkarmy.pl

www.skladkarmy.pl

 

(62)

Comment(1)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *