Strona główna Forum Branży Zoologicznej III Forum Branży Zoologicznej

III Forum Branży Zoologicznej

III Forum Branży Zoologicznej

III Forum Branży Zoologicznej za nami

Tegoroczna edycja Forum była rekordowa pod wieloma względami, podobnie zresztą jak całe targi PET FAIR. Rekordowa była frekwencja – podczas 3. panelu na sali znajdowało się prawie 150 gości, a prelegentami, w tym ten specjalny – Dušan Plaček – byli uznani eksperci i autorytety w branży zoologicznej.

W tym roku program Forum obejmował najważniejsze bieżące zagadnienia związane z branżą zoologiczną. Dyskutowano na temat kondycji branży i perspektyw na rok 2016, a także czytelnictwa pism branżowych. Największe emocje i ożywioną dyskusję wzbudził jednak ostatni panel dyskusyjny, na temat konsolidacji rynku zoologicznego. Szczególnie ze względu na gościa specjalnego – Dušana Plačka, który przedstawił swoje zdanie o polskiej zoologii, a także podzielił się doświadczeniami z konsolidacji na innych rynkach.

Forum Branży Zoologicznej to projekt zainicjowany przez redakcję „Rynku Zoologicznego”. Jego celem jest konsolidacja uczestników rynku zoologicznego wokół najważniejszych kwestii związanych z rozwojem branży.

Otwarta formuła spotkań to szansa na zabranie głosu dla wszystkich zaproszonych gości. Forum Branży Zoologicznego to również miejsce, w którym powstają koncepcje mające na celu pobudzić branżę zoologiczną. Przykładem takiego projektu jest Akademia Rynku Zoologicznego zainicjowana w 2014 roku podczas II Forum Branży Zoologicznej.

Forum z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, w tegorocznej edycji udział wzięło 150 producentów, dystrybutorów, właścicieli hurtowni oraz sieci zoologicznych.

(278)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *