Strona główna Magazyn Puls branży II Festiwal Ubranek – psia moda w roli głównej
0

II Festiwal Ubranek – psia moda w roli głównej

II Festiwal Ubranek – psia moda w roli głównej

W dniu 8 grudnia 2018 roku odbyła się druga edycja Festiwalu Ubranek organizowanego przez sklep zoologiczny ZOO-MAR w Raciborzu. W godzinach pomiędzy 10.00 a 14.00 przed sklepem ZOO-MAR przy ulicy Długiej można było przymierzyć oraz kupić różnego rodzaju okrycia wierzchnie przeznaczone dla naszych czworonożnych przyjaciół

Psiaki ku radości swoich właścicieli przymierzały i prezentowały na mini-wybiegu: kurtki, płaszcze, kamizelki i swetry. Sprzyjająca aura sprawiła, że zgłosiło się wielu chętnych, którzy oprócz wymiany doświadczeń związanych z psią modą, mogli raczyć się kawą oraz pysznymi ZOO-MARowymi ciasteczkami. Na wszystkich uczestników imprezy czekały ciekawe pakiety startowe, a zwycięzcy otrzymali bogate nagrody. Sponsorami nagród były firmy i marki: Hobby, Trixie, Wiejska Zagroda, Farmina, Zolux, Maced, Aquael, Dermapharm, Hau Miau, Frontline, Francodex, Beaphar, ZiwiPeak, Purina Pro Plan, Chaba, Comfy, Vitakraft, Barry King i Alpha Spirit.

 

Celem II Festiwalu Ubranek było zwrócenie uwagi na konieczność „docieplania” naszych pupili wraz z nadejściem zimy. W czasie imprezy można było również dowiedzieć się jak prawidłowo odżywiać psiaki. Uczestnicy dobrze się bawili, co sprzyjało integracji i tworzyło miłą atmosferę. Festiwal Ubranek jako impreza cykliczna na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sklepu zoologicznego ZOO-MAR.

 

Autor tekstu oraz zdjęć:

Jacek Szczyrbowski

ZOO-MAR Racibórz

(54)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *