Strona główna Magazyn Puls branży Gryzaki dla psów z poroży jeleni – nowe rozmiary w ofercie marki Best from Nature
0

Gryzaki dla psów z poroży jeleni – nowe rozmiary w ofercie marki Best from Nature

Gryzaki dla psów z poroży jeleni – nowe rozmiary w ofercie marki Best from Nature

Marka Best from Nature wprowadziła kolejne rozmiary gryzaków z poroży do swojej oferty, co gwarantuje możliwość dopasowania rozmiaru gryzaka dla psów wszystkich ras – od miniaturowych do olbrzymich

W zależności od rasy i wielkości psa oraz z uwzględnieniem  „siły szczęk” i skłonności do zabawy gryzakami proponujemy  wersję „soft” i „hard”.  Dla psów silniejszych, z mocniejszym zgryzem idealne są gryzaki „hard”, których budowa powoduje, że psy dłużej docierają do smacznego wnętrza. Dla psów posiadających słab­szy zgryz, lepsze będą gryzaki „soft”, które dodatkowo przecinane są wzdłuż, by ułatwić dostęp do największego smakołyku wewnątrz poroża.

W wersji „soft” (przekrojone na pół wzdłuż) gryzaki dostępne są w 5 rozmiarach, w wersji „hard” (cały fragment poroża) w 6 rozmiarach. To najszersza oferta na rynku.

Gryzaki z poroży jeleni to produkt w 100% naturalny i zdrowy.Przygotowywany jest ręcznie z poroży jeleni – tzw. zrzutów czyli poroży jeleni gubionych w polskich lasach wiosną przez dziko żyjące jelenie. Psy uwielbiają je, ponieważ wydzielają naturalny zapach, wyjątkowo ekscytujący dla psów. Gryzienie czy żucie to przecież naturalna przyjemność i instynktowne zajęcie dla każdego psa, dlatego warto wybrać dla swojego Pupila to co sprawia mu frajdę.

Na czym polega wyjątkowość gryzaków z poroży jeleni Best from Nature?

  • Atrakcyjny stosunek czasu użytkowania do ceny – gryzaki są bardzo trwałe i wytrzymałe, zapewniają psu wiele tygodni, a nawet wiele miesięcy zdrowej zabawy. 
  • W 100% naturalne, nie zawierają żadnych konserwantów, barwników czy polepszaczy smaku.
  • Czyszczą zęby psa, nie wydzielają uciążliwego zapachu, a podczas żucia nie stają się śliskie ani lepkie.
  • Wspomagają krążenie krwi i przemianę materii.
  • Wzmacniają strukturę kości, mięśni i stawów oraz układ odpornościowy.
  • Nie psują się, nie kruszą, psy uwielbiają się nimi zajmować nawet kilka miesięcy.
  • Zapewniają psu relaks w sytuacjach nowych lub stresowych.
  • Zawierają wiele cennych minerałów i składników odżywczych, które wspomagają zdrową dietę m.in. kolagen, białko, wapno, magnez, sód, potas.

Jak pozyskiwanie są poroża  jeleni do produkcji gryzaków?

Wymiana poroża u jeleni to naturalny, coroczny proces, który trwa mniej więcej od połowy lutego nawet do końca kwietnia. Jednak zrzuty można znajdować przez cały rok, często to kwestia szczęścia. Czasem osobom wydaje się, że rogacz musi zginąć aby później móc gryzakami poczęstować nasze psy. Absolutnie tak nie jest. Zbieranie w lesie zrzutów to sposób nieinwazyjny dla żadnej ze stron.

Wszystkie poroża, z których produkujemy nasze naturalne gryzaki podlegają rygorystycznej selekcji jakościowej, produkcja podlega kontroli weterynaryjnej. Na potrzeby gryzaków wybierane są wyłącznie sztuki najlepsze jakościowo. Poroża są także sterylizowane  parą wodną.  

A jeśli pies straci zainteresowanie gryzakiem?

Wystarczy zanurzyć we wrzątku na 2 minuty. Wydobędziemy w ten sposób naturalny zapach gryzaka wyczuwalny dla psa. A przy okazji zdezynfekujemy gryzaka.

Zalecamy również zanurzenie we wrzątku również przed pierwszym podaniem psu.

Ważne! Gryzaki Best from Nature odpowiednie są dla psów dorosłych wszystkich ras, nie rekomendujemy podawania gryzaków szczeniętom i starszym psom.

Zapraszamy sklepy, kliniki weterynaryjne i salony groomerskie  do współpracy i rozszerzenia oferty.   

Kontakt w sprawie współpracy: jk@best4animalcare.eu ; tel. 502 093 226        

www.best4animalcare.eu  

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *