Strona główna Magazyn Puls branży Nowa odświeżona oferta akcesoriów od FURminator®
0

Nowa odświeżona oferta akcesoriów od FURminator®

Nowa odświeżona oferta akcesoriów od FURminator®

Nowa linia produktów FURminator® Undercoat deShedding zachowuje istniejące funkcje, które dobrze się sprawdziły: przycisk FURejector®, ergonomiczny uchwyt i wykonaną ze stali nierdzewnej krawędź. Ponadto dodano nowe, unikalne funkcje, dzięki czemu produkt posiada zwiększoną funkcjonalność i zoptymalizowaną wydajność

Należy do nich funkcja Skin Guard®, która umożliwia delikatne przesuwanie narzędzia po skórze zwierzęcia i zapobiega wbijaniu się w nią krawędziami. Ponadto dodano zakrzywione ostrze, które umożliwi dostosowanie narzędzia do naturalnego kształtu ciała zwierzęcia, zapewniając maksymalny komfort. Wprowadzona została także osłona krawędzi chroniąca ostrze podczas przechowywania (wystarczy wcisnąć i przesunąć w dół przycisk FURejector® w kierunku uchwytu, aby go zablokować). Narzędzia do usuwania podszerstka są dostosowane do potrzeb różnych zwierząt domowych, rozmiarów, ras i długości włosów. Teraz FURminator® usuwa nawet do 99% martwych włosów.

Wszystkie produkty FURminator® zmieniają swoje opakowania z plastikowego blistra na bardziej nowoczesne i wysokiej jakości opakowania kartonowe. Zmiana ma na celu zwiększenie rozpoznawalności marki oraz wizerunku marki premium.

Jednak marka FURminator® to nie tylko narzędzia do wyczesywania podszerstka. Innowacyjna gama produktów stanowi kompleksowy system pielęgnacji sierści. Dzięki tym narzędziom możemy usuwać podszerstek, pielęgnować sierść, prowadzić zabiegi higieniczne i zbierać zrzuconą w domu sierść.

Więcej informacji na www.furminator.net/pl-pl

Szczegółowa oferta oraz promocje dostępne w firmie Zolux Polska Sp. z o.o.

tel./fax:  43 678 43 13; biuro@zolux.pl; www.zolux.com

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *