Strona główna Akademia Rynku Zoologicznego Druga edycja Akademii Rynku Zoologicznego w Łodzi za nami!

Druga edycja Akademii Rynku Zoologicznego w Łodzi za nami!

Druga edycja Akademii Rynku Zoologicznego w Łodzi za nami!

Na początku kwietnia w hotelu Holiday Inn w Łodzi odbyła się druga edycja projektu Akademia Rynku Zoologicznego. Podczas tegorocznego spotkania niemal wszyscy goście reprezentowali sklepy inne niż przed rokiem. To znak, że w branży jest jeszcze sporo dobrych placówek, którym przyda się pomoc profesjonalnych trenerów

Podczas Akademii w Łodzi okazało się, że część materiału ma przełożenie nie tylko na prowadzone biznesy zoologiczne, ale na życie prywatne. – Znamienne były słowa jednego z właścicieli sklepów, który stwierdził, że tak naprawdę najpierw trzeba popracować nad sobą, by wymagać od innych. Nie można się z tym nie zgodzić, bycie przywódcą wymaga szerokich kompetencji, ale przede wszystkim tego, by poznać samego siebie – mówi Mateusz Karatysz, redaktor naczelny „Rynku Zoologicznego”.

Tegoroczna Akademia Rynku Zoologicznego koncentruje się na zagadnieniach związanych z komunikacją, w tym: asertywnością, rozwiązywaniem konfliktów oraz stylami przywództwa.

Podobnie jak w zeszłym roku, tak i tym, spotkanie w Łodzi cieszyło się dużym zainteresowaniem właścicieli placówek zoologicznych. Wśród zaproszonych nie zabrakło przedstawicieli takich sklepów, jak: Best Friends, Aqua Styl, Sklep Zoologiczny „Animals”, F.H.U. Grażyna Kupis, Ari, Retmix, Ametyst, Hipek, Zoolog, Żako, Magiczny Zoologiczny, Centrum dr Seidla, Hau Miau.

Akademia Rynku Zoologicznego edycja 2016 tak jak w ubiegłym roku zostanie przeprowadzona w największych miastach Polski. Jej tematyka skoncentrowana zostanie na podniesieniu kompetencji managerskich właścicieli sklepów.

Partnerami Akademii w Łodzi zostały firmy: Dibaq – właściciel marki Fitmin oraz Dolina Noteci. 

(226)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *