Strona główna Magazyn Puls branży Dr Lucy na spacerach
0

Dr Lucy na spacerach

Dr Lucy na spacerach

Marka kosmetyków Dr Lucy została sponsorem imprez z cyklu Puchar Polski w Dogtrekkingu. To kolejny krok firmy Acrylmed w kierunku wspierania aktywnego wypoczynku z psami

Od ub.r. wśród ambasadorek marki jest już Joanna Korbal, utytułowana zawodniczka, m.in. dog frizbee. W zeszłym roku reprezentowała Polskę np. na mistrzostwach świata w Stanach Zjednoczonych.

Wsparcie Pucharu Polski jest kolejnym etapem w kierunku otwarcia się marki na właścicieli psów aktywnych. Dogtrekking to dyscyplina sportu polegająca na marszo-biegu na orientację z psem lub z psami.

Imprezy z cyklu Puchar Polski potrwają od kwietnia do października i będą rozgrywane na południu kraju, głównie w górach. Zmagania zawodników będzie można oglądać m.in.: w Lublińcu, Złotym Stoku, Wiśle czy Sanoku. Puchar Polski jest imprezą cykliczną realizowaną od 2010 r., startują w niej najlepsi zawodnicy oraz amatorzy. Jest rozgrywana na 3 dystansach: mini (10 km), mid (20 km) i long (40 km) w kategoriach kobiety, mężczyźni oraz rodzinnej.

(28)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *