Strona główna Magazyn Puls branży Dr Karen Becker po raz pierwszy w Polsce! Promocja do końca czerwca
0

Dr Karen Becker po raz pierwszy w Polsce! Promocja do końca czerwca

Dr Karen Becker po raz pierwszy w Polsce! Promocja do końca czerwca

Już 27 października odbędzie się kongres „Zdrowie i żywienie psa”, jedno z największych i najważniejszych psich wydarzeń w Polsce. Gościem specjalnym będzie dr Karen Becker. Do 30 czerwca można kupić bilety w promocyjnej cenie

Karen Shaw Becker jest lekarzem weterynarii. Ukończyła Iowa State School of Veterinary Medicine. Posiada także certyfikaty z akupunktury, homeopatii i rehabilitacji. Odbyła staż w Kalifornii (zwierzęta egzotyczne) oraz w berlińskim zoo.

Jest założycielką Natural Pet Animal Hospital, Feathers Bird Clinic, TheraPaw Rehabilitation, Pain Management Clinic w Illinois.

Zajmuje się także pomocą gatunkom zagrożonym poprzez swoją organizację charytatywną Covenant Wildlife.

Dr Becker prowadzi wykłady, a także pisze o prawidłowym, czyli odpowiadającym potrzebom danego gatunku żywieniu. Jest autorką książki „Real Food for Healthy Pets”, która zdobyła nagrodę Whole Dog Journal’s Best Homemade Diet Book of All Time.

Została uhonorowana przez Chicago Magazine tytułem jednego z 10 najlepszych weterynarzy z Chicago. Na Facebooku jest obserwowana przez największą ilość ludzi ze wszystkich weterynarzy na świecie. Dr Becker jest także konsultantem weterynaryjnym w największym portalu internetowym poświęconym dobrostanowi zwierząt – Mercola Healthy Pets. Współpracuje z wieloma firmami z branży zoologicznej w zakresie karm oraz produktów wspierających zdrowie zwierząt towarzyszących.

Bilety na wydarzenie można kupić tutaj:

https://docs.google.com/forms/d/1ec94VwxOpfMPMZRPl7qujBVmM4SDPyq_bRBMaQxVwyI/viewform?edit_requested=true

 

 

(260)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *