Strona główna Magazyn Puls branży Dolina Noteci wspólnie z Master Chefs 4 Dogs pomaga czworonogom
0

Dolina Noteci wspólnie z Master Chefs 4 Dogs pomaga czworonogom

Dolina Noteci wspólnie z Master Chefs 4 Dogs pomaga czworonogom

W Poznaniu odbyła się już XVI edycja imprezy Master Chefs 4 Dogs. Pomysłodawcami wydarzenia oraz głównymi organizatorami są kucharze Marcin Kaczmarek-Pielin oraz Joanna Pielin-Kaczmarek

Dolina Noteci kolejny raz z rzędu mocno wsparła tę szczytną inicjatywę oraz zaangażowała się jako partner strategiczny. Podobnie jak w poprzednich edycjach, firma wsparła tę akcję, przekazując 300 kg karmy dla podopiecznych schroniska w Skałowie. Impreza jak zawsze miała na celu zebranie jak największej ilości darów, którw każdy z odwiedzających mógł przekazać w zamian za skosztowanie przysmaków przygotowywanych przez mistrzów kuchni, którzy brali udział w telewizyjnym show Master Chef oraz Hell’s Kitchen.

Dolina Noteci oczywiście miała swoje stoisko, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli czworonogów, a na nim można było otrzymać próbki karm w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety oraz dowiedzieć się więcej na temat rodzimych produktów. Na evencie pojawiło się wielu gości ze swoimi pupilami, którzy wspólnie czynili dobro.

(16)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *