Strona główna Magazyn Puls branży Dolina Noteci Partnerem Gali Order Psiego Szczęścia
0

Dolina Noteci Partnerem Gali Order Psiego Szczęścia

Dolina Noteci Partnerem Gali Order Psiego Szczęścia

28 maja w Teatrze Capitol w Warszawie odbyła się Gala Order Psiego Szczęścia, mająca na celu wyłonić osoby, które całe swoje życie poświęciły mniejszym przyjaciołom

Gala odbyła się po raz pierwszy, ale już wiadomo, że nie ostatni. W jednym miejscu zebrały się osoby posiadające kochające serca, które mają plany na przyszłość, by nieustannie poprawiać los psów. Wydarzenie było świetną okazją, by docenić ludzkie starania i pokazać, że warto każdego dnia zrobić coś dobrego dla bezbronnych zwierząt. Setki adopcji, wydarzeń promocyjnych i edukacyjnych, wsparcie wolontariuszy sprawiły, że cele, które założyły sobie osoby niosące pomoc, udało się osiągnąć Zwierzęta łączą, motywują, by stawać się coraz lepszym.

Galę prowadziła Gabi Drzewiecka – dziennikarka telewizyjna. Obecni byli także znani i lubiani Ryszard Rembiszewski, Sebastian Cybulski, Piotr Skarga oraz Stan Borys. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć także brata bliźniaka – Jimmi’ego, który jest podopiecznym Krzysztofa Jankesa Jankowskiego, prezentera radiowego. Osoby, które wyróżniały się na tle innych jeszcze większym zaangażowaniem poprawy losu psiaków, zostały docenione orderami, które przyznała kapituła w 10 kategoriach: prawo, edukacja, media, lekarz weterynarii, opiekun psa, wolontariusz, fundacja, azyl/schronisko, artysta, twórczość. Dolina Noteci wspiera inicjatywy, które wywołują pozytywne emocje, dlatego była Partnerem wydarzenia i przekazała dla obecnych smakowite wyprawki dla psów. Warto pomagać!

(41)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *