Strona główna Magazyn Puls branży Dolina Noteci karmi podopiecznych Fundacji Mikropsy!
0

Dolina Noteci karmi podopiecznych Fundacji Mikropsy!

Dolina Noteci karmi podopiecznych Fundacji Mikropsy!

Niezwykle ważnym celem Doliny Noteci jest odpowiedzialność społeczna. Firma zdaje sobie sprawę, że jej działalność ma wpływ na życie pupili – również tych zapomnianych, które nie znalazły swojego domu

Dolina Noteci podejmuje wiele przedsięwzięć w związku z poprawą bytu bezdomnych zwierząt mieszkających w schroniskach czy fundacjach. Systematycznie przekazuje karmę potrzebującym czworonogom, popiera inicjatywy związane z odpowiedzialną adopcją bezdomnych, porzuconych psów czy kotów.

Fundacja Mikropsy ma na celu znalezienie dobrych, dopasowanych domów jak największej liczbie bezdomnych czworonogów, które w swoim życiu bardzo wiele przeszły, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu, doświadczeniu, cierpliwości i ciężkiej pracy behawiorystów są gotowe zacząć nowe, lepsze życie u boku swojego wymarzonego człowieka.

– Jako firma produkująca karmę dla psów i kotów czujemy się szczególnie odpowiedzialni za los bezdomnych zwierzaków, które nie miały tyle szczęścia by odnaleźć swój dom. Wszystkie psy znajdujące się pod opieką Fundacji Mikropsy karmione są produktami Doliny Noteci! Cieszymy się, że w Polsce są tworzone tego typu organizacje, które działają prospołecznie i udowadniają, że nie ma nic piękniejszego niż bezinteresowna pomoc mniejszym przyjaciołom – podsumowuje Natalia Kędziora (Dolina Noteci).

(16)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *