Strona główna Magazyn Puls branży Dolina Noteci doceniona podczas TOP FOR DOG 2017!
0

Dolina Noteci doceniona podczas TOP FOR DOG 2017!

Dolina Noteci doceniona podczas TOP FOR DOG 2017!

Dwudziestego drugiego listopada br. w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO, podczas której miał miejsce finał IV edycji konkursu TOP FOR DOG 2017

Celem konkursu TOP FOR DOG 2017 było nagrodzenie tych produktów, które w znaczący sposób wyróżniły się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również wyznaczały trendy na rynku poprzez swoją innowacyjność. Świadomość właścicieli w aspekcie pielęgnacji i opieki nad psem stale rośnie, a oferta rynkowa jest tak szeroka, że coraz trudniej wybrać te produkty, które są̨ dla pupili najwłaściwsze.

Pies jest jedyną istotą na świecie, która kocha właściciela bardziej niż samego siebie. Opiekunowie czworonożnych przyjaciół, chcąc im się za tą miłość odwdzięczyć, troszczą się, kupując dla nich najlepsze produkty. Dzięki uznaniu klientów karma Dolina Noteci Premium Pure z jagnięciną zdobyła główną nagrodę w kategorii karmy mokre! Firma stale wspiera potrzebujące schroniska i przytuliska, zatem na Gali Top For Dog 2017 nie mogło być inaczej – 300 kg karmy trafiło do Fundacji Węgielek!

(120)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *