Strona główna Magazyn Puls branży Dedykowane akcesoria od JoQu i Your Pet
0

Dedykowane akcesoria od JoQu i Your Pet

Dedykowane akcesoria od JoQu i Your Pet

Marki JoQu oraz Your Pet to stała i sukcesywnie powiększająca się oferta akcesoriów dla sklepów. W związku z tym, że wszystkie produkty są projektowane i szyte w pracowni w Polsce, producent może sobie pozwolić na zaprojektowanie i odszycie specjalistycznych czy dedykowanych akcesoriów dla konkretnego klienta

Tak też narodził się pomysł na stworzenie linii akcesoriów typowo pod rasy manchester terrier i terrier brazylijski. To dwie rasy coraz bardziej popularne, ale również bardzo wymagające. Ze względu na wszechstronną wiedzę na ich temat rozpoczęto projektowanie i tworzenie linii akcesoriów wspólnie z właścicielką sklepu i salonu pielęgnacji Metheora – panią Ireną, która od lat jest hodowcą manchesterów oraz terrierów brazylijskich. Posiada w związku z tym nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktykę. Dzięki tej współpracy powstały akcesoria dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz rozmiarów wspomnianych dwóch ras. Każdy produkt był skrupulatnie testowany przez liczną gromadę psów właścicieli sklepu. Dzięki temu można było go modyfikować, zmieniać i w końcu włączyć do oferty jako produkt już mocno sprawdzony.

Wyselekcjonowane akcesoria dla manchestera oraz terriera brazylijskiego będą dostępne tylko w sklepie Metheora w Wiśle. JoQu chce, aby sprzedawał je tylko taki sklep, który ma ogromną wiedzę na temat konkretnej rasy i jej wymagań. To bardzo ważne dla klienta, by mógł porozmawiać i otrzymać poradę od profesjonalistów w tej dziedzinie.

Prócz wspomnianych akcesoriów sklep oferuje również przysmaki, karmy i kosmetyki. Cały asortyment jest wysokiej jakości. Śmiało można powiedzieć, że to jedyny taki sklep w Polsce, który specjalizuje się w sprzedaży bardzo wyselekcjonowanych produktów typowo pod rasę.

Marki JoQu oraz Your Pet zaczynają również tworzyć kolejne akcesoria pod konkretne wymagania właścicieli kilku profesjonalnych sklepów zoologicznych, z którymi współpracują.

(44)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *