Strona główna Magazyn Warto wiedzieć Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze: nowoczesna przestrzeń eventowa
0

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze: nowoczesna przestrzeń eventowa

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze:  nowoczesna przestrzeń eventowa

Już we wrześniu 2019 r. na płycie wystawienniczej Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego odbędzie się 1. edycja biznesowych targów Pet Expo. Dlaczego właśnie w Bydgoszczy? Co ma do zaoferowania Centrum Wystawiennicze i jaka jest jego infrastruktura?

Największy atut Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego to bez wątpienia hala o powierzchni obejmującej niemal 11 tys. m2. Przestrzeń ta zapewnia wysokie standardy technologiczne:

  • wielkogabarytowe bramy wjazdowe,
  • bezkolumnowe hale,
  • możliwość podwieszenia scenografii,
  • zaplecze magazynowe i cateringowe,
  • możliwość wprowadzenia nawet najcięższych eksponatów,
  • duży parking.

 

Centrum doskonale nadaje się do organizacji targów, wystaw, kongresów, koncertów, szkoleń czy imprez artystyczno-rozrywkowych o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, jak i międzynarodowym.

 

Całość wyposażona jest w system kontroli dostępu oraz nowoczesny system biletowania. Dodatkowo istnieje możliwość podzielenia za pomocą elektrycznych ścian mobilnych powierzchni hali na trzy  niezależne części.

 

Strefa konferencyjna

Długa na 200 m antresola łączy halę wystawienniczą z równie imponującą częścią konferencyjną. Składają się na nią cztery wielofunkcyjne sale wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dźwiękochłonne ścianki mobilne pozwalające na łączenie dostępnej przestrzeni z zachowaniem najwyższych standardów użytkowania.

Cała przestrzeń konferencyjna może pomieścić aż 720 osób. Sale zaaranżowano w kolorach czterech pór roku. Dodatkowo ozdobiono je pięknymi fotografiami Bydgoszczy. Ponadto każda sala konferencyjna wyposażona jest w klimatyzację, rzutnik multimedialny, ekran oraz nagłośnienie. Do dyspozycji organizatorów i uczestników pozostają także: mównice, mikrofony, whiteboardy. BCTW zapewnia również możliwość całkowitego zaciemnienia sal, nielimitowany dostęp do bezprzewodowego Internetu, obsługę techniczną w trakcie wydarzenia, bezpłatne miejsca parkingowe na około 650 samochodów, specjalny parking dla autokarów czy samochodów ciężarowych.

 

Strefa VIP

Przestronna antresola, poza bezpośrednim połączeniem części konferencyjnej z halą targowo-wystawienniczą, gwarantuje również dostęp do zaplecza cateringowego, pomieszczenia prasowego oraz strefy VIP, czyli dwóch niezależnych i luksusowo wyposażonych prawie 50-metrowych pomieszczeń z aneksami kuchennymi i łazienkami. Panująca w nich atmosfera sprzyja owocnym spotkaniom biznesowym. A to wszystko bez konieczności wychodzenia z budynku. Dzięki temu BCTW jest idealnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, sympozjów, pokazów, szkoleń i prezentacji.

Tym, co wyróżnia Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze na tle konkurencji, jest malownicza lokalizacja. Obiekt znajduje się na terenie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie największego bydgoskiego parku. Piękne parkowe otoczenie i unikatowy design budynku tworzą wyjątkową oprawę dla każdego wydarzenia.

 

(71)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *