Strona główna Magazyn Puls branży Bezpłatne eksperckie porady na temat żywienia zwierząt domowych
0

Bezpłatne eksperckie porady na temat żywienia zwierząt domowych

Bezpłatne eksperckie porady na temat żywienia zwierząt domowych

Czym różnią się pełnoporcjowe i uzupełniające karmy dla zwierząt domowych? Jakie składniki pochodzenia zwierzęcego są dozwolone do stosowania w karmie dla zwierząt domowych? Czy można bezpiecznie karmić kota lub psa dietą wegetariańską? Na te i wiele innych pytań odpowiadają bezpłatne broszury opublikowane na stronie FEDIAF

Bruksela, styczeń 2019 r. – Jako przedstawiciel europejskiego przemysłu karm dla zwierząt domowych FEDIAF regularnie udostępnia porady i informacje kierowane do właścicieli zwierząt domowych oraz profesjonalistów zajmujących się opieką, problematyką odżywiania, składników i produkcji karmy dla zwierząt domowych.

Annet Palamba i Nicole Paley, współprzewodniczące Grupy Roboczej FEDIAF ds. Komunikacji, podkreślają: – Te zwięzłe i łatwe do przeczytania broszury służą jako wskazówki dla właścicieli zwierząt domowych lub osób zajmujących się ich żywieniem. Pozwalają zrozumieć, jak czytać etykiety karmy dla zwierząt domowych, co znajduje się w produktach, jak karmić zwierzęta domowe i przekazują wiele więcej ważnych informacji. Mamy mnóstwo dobrych historii do opowiedzenia. Istnieje też wiele mitów i nieporozumień związanych z karmą dla zwierząt domowych, o których mówimy w naszych publikacjach.

Do tej pory w broszurach zostały omówione następujące zagadnienia: Białka zwierzęce stosowane w karmie dla zwierząt w UE; Domowe diety; Dodatki; Diety wegetariańskie; Zrozumienie etykiet karm dla zwierząt domowych; Odpowiedzialne karmienie surową karmą dla zwierząt domowych; Potrzeby żywieniowe kotów i psów; Czy mogę karmić psa karmą dla mojego kota?; Wybór odpowiedniego pokarmu dla Twojego zwierzaka; Znaczenie wody w diecie zwierząt domowych; Korzyści z komercyjnych produktów dla zwierząt domowych.

Wszystkie materiały informacyjne można pobrać bezpłatnie ze strony internetowej FEDIAF: pobierz

(60)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *