Strona główna Magazyn Puls branży Bayer jednym z ekskluzywnych sponsorów nowego programu „SuperPies”!
0

Bayer jednym z ekskluzywnych sponsorów nowego programu „SuperPies”!

Bayer jednym z ekskluzywnych sponsorów nowego programu „SuperPies”!

 „SuperPies” to nowy program Telewizji POLSAT, przeznaczony nie tylko dla właścicieli psów. Główną prowadzącą będzie znana behawiorystka zwierzęca Aneta Awtoniuk, która dobierze metody wychowawcze do charakterów zwierząt, aby pomóc ich właścicielom w odpowiedzialnym postępowaniu

W każdym odcinku widzowie poznają dwie rodziny i ich pupili. Zawsze w odcinku jedną z występujących osób będzie znana gwiazda oraz jej pies. Każda z rodzin skorzysta z pomocy behawiorystki zwierzęcej, która stawi czoła codziennym wyzwaniom związanym z relacjami z ukochanymi czworonogami. Super Pies to program dla wszystkich miłośników zwierząt, w którym zobaczą  zarówno wspaniałe chwile przyjaźni z psem, jak i trudniejsze momenty wychowawcze.  Aneta Awtoniuk wyjaśni, skąd biorą się nieporozumienia i jak je skutecznie rozwiązywać. Widzowie będą mogli poznawać historie przyjaźni bohaterów z pupilami oraz śledzić postępy wspólnej pracy z behawiorystką.

Bayer – producent innowacyjnej obroży Foresto zapewniającej ochronę przed najbardziej rozpowszechnionymi gatunkami pcheł i kleszczy przez okres aż do 8 miesięcy oraz tabletek przeciwko pasożytom wewnętrznym Drontal – zdecydował się na współpracę z producentami „SuperPsa”, aby już po raz kolejny zwrócić uwagę na odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami.

Program telewizyjny o dużym zasięgu to promowanie odpowiedzialności za posiadane zwierzęta poprzez dbanie o ich zdrowie i kondycję.

Premierowy odcinek już w sobotę 3 marca 2018r o 17:45!

(197)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *