Strona główna Magazyn Puls branży Aquael AQUARIUM CONTEST
0

Aquael AQUARIUM CONTEST

Aquael AQUARIUM CONTEST

Aquael zaprasza wszystkich aquascaperów do udziału w 3. edycji Konkursu Aranżacji Aquariów AQUAEL Aquarium Contest, który odbędzie się w dniach 29-31 marca 2019 r. podczas Targów Animals Days w Nadarzynie

Konkurs organizowany jest w kategorii akwarium słodkowodne. Każdy zawodnik będzie miał do dyspozycji akwarium o wymiarach 60x30x35 cm, szkło Float 5 mm bez wzmocnień, czarny silikon wraz z wyposażeniem.

Na miejscu organizator zapewnia: szafki, akwaria, oświetlenie LED, filtry zewnętrzne, żwir, kamienie. Akwaria można aranżować w dniu 29 marca 2019 roku w godzinach 11.00-18.00.

Dopuszczalne jest dostarczenie gotowych elementów aranżacji. Udział w konkursie jest bezpłatny, udział mogą wziąć tylko zakwalifikowani uczestnicy. Dla zawodników spoza warszawy, po wcześniejszym uzgodnieniu, organizator zapewnia hotel.

Zgłoszenia oraz pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres: konkurs@aquael.pl do 18 marca 2019 roku, do godziny 23.59. Po upłynięciu terminu komitet organizacyjny dokona weryfikacji uczestników na podstawie m.in. wcześniejszych osiągnięć i prac. O zakwalifikowaniu się do konkursu uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową.

Regulamin dostępny na: facebook.com/aquael.pl

(43)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *