Strona główna Magazyn Puls branży Ambasadorka Dr Lucy wciąż wygrywa
0

Ambasadorka Dr Lucy wciąż wygrywa

Ambasadorka Dr Lucy wciąż wygrywa

Stawianie na kierowanie swojej oferty również do właścicieli aktywnych czworonogów opłaca się producentowi kosmetyków Dr Lucy Beauty&Care. O marce znowu było głośno w całej Europie za sprawą ambasadorki marki – Joanny Korbal. Młoda Wielkopolanka po raz kolejny pokazała klasę, stając na podium międzynarodowych zawodów

Zawodniczka dwukrotnie stanęła na podium Mistrzostw Europy. Utytułowana zawodniczka i jej Navi została drugim wicemistrzem Europy i najlepszym freestylowcem Europy 2018 roku.

Zawody odbywały się na Słowacji. W czasie trwania imprezy można było podziwiać najlepszych zawodników frisbee z całego świata.

Chociaż Joanna nie raz już stawała na najwyższych stopniach podiów renomowanych zawodów, to ten sukces zaskoczył nawet ją. – Nie pytajcie, bo sama nie wiem, jak to się stało –  komentowała na swoim profilu tuż po uzyskaniu informacji o osiągniętych wynikach.

Marka Dr Lucy kolejny rok sponsoruje występy tej zawodniczki, wspiera również Puchar Polski w Dogtrekkingu – cykl zawodów odbywających się na południu Polski, trwających od kwietnia do października.

Joanna Korbal konkurowała z zawodnikami z całego świata.


(Fot. arch. Joanna Korbal)

(25)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *