Strona główna Akademia Rynku Zoologicznego Akademia Rynku Zoologicznego we Wrocławiu

Akademia Rynku Zoologicznego we Wrocławiu

Akademia Rynku Zoologicznego  we Wrocławiu

II edycja najpopularniejszych szkoleń biznesowych w branży zoologicznej wkracza na półmetek. Za nami szkolenia w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Gdańsku. Przed nami Kraków, Katowice oraz Szczecin i Gorzów. Tymczasem prezentujemy fotorelację z Wrocławia, gdzie jak zwykle dopisała frekwencja i goście z charakterem

Wrocław to na mapie Akademii Rynku Zoologicznego miasto must have. To właśnie na nie przypada największa liczba hurtowni zoologicznych w kraju – nigdzie nie ma ich w jednym miejscu tak wiele.

Wrocław to wreszcie wyjątkowi właściciele sklepów zoologicznych, którzy jak nigdzie indziej mają zawsze dużo do powiedzenia, mają swoje sprawdzone techniki sprzedaży, ale przede wszystkim – bardzo pozytywne podejście do swoich biznesów.

Jak w tym mieście przebiegało szkolenie?

Druga edycja projektu szkoleniowego przebiega wokół tematyki związanej z przywództwem, rozwiązywaniem sytuacji konfliktowych oraz szeroko pojętą komunikacją mająca na celu budowanie relacji pomiędzy właścicielami, pracownikami oraz klientami sklepów zoologicznych.

Podczas tegorocznego spotkania we Wrocławiu nie zabrakło kontrowersyjnych spostrzeżeń dotyczących rozmaitych sytuacji konfliktowych. Właściciele sklepów zoologicznych mogli na własnej skórze przećwiczyć sposoby wychodzenia z konfliktów, ale co najważniejsze zrozumieć, że problem pracownika nie zawsze musi być problemem pracodawcy.

Kto wziął udział?

Tegoroczna edycja – podobnie, jak w ubiegłym roku – cieszyła się we Wrocławiu dużym zainteresowaniem. Łącznie zaproszenie przyjęło 20 gości z takich sklepów, jak: Fauna5, Mobil Karma, Astra-Puch, York, Świat Zoo, Wetkam, Zwierzaczek, U Emy, Turkus, Meduza, Ikola oraz PHU John.

 

Partnerami Akademii Rynku Zoologicznego we Wrocławiu były firmy: Ewenement,  Zoolog oraz Dibaq, właściciel marki Fitmin.

Ewenement_logo

zoolog logo

logo fitmin

(171)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *