Strona główna Magazyn Akademia Rynku Zoologicznego, ruszyła VI edycja

Akademia Rynku Zoologicznego, ruszyła VI edycja

Akademia Rynku Zoologicznego, ruszyła VI edycja

W czwartek 20 stycznia w Poznaniu odbyło się szkolenie inaugurujące VI edycję Akademii Rynku Zoologicznego. Pracownicy i właściciele z ok. 15 sklepów zoologicznych uczestniczyli w zajęciach warsztatowych przygotowanych przez Renatę Kozłowską – eksperta w zakresie sprzedaży i komunikacji


Szkolenia spod szyldu Akademii odbywają cyklicznie już od pięciu lat. Podczas każdej edycji prezentowana jest inna tematyka. Po merchandisingu i marketingu Internetowym przyszedł czas na zagadnienia związane z budowaniem efektywnej sprzedaży. Renata Kozłowska uświadamia uczestnikom siłę, a także uczy prawidłowego wykorzystywania takich narzędzi, jak procesy rozmowy sprzedażowej czy tworzenie strategii operacyjnej przedsiębiorstwa. Celem zarówno szkolenia w Poznaniu, jak i całej VI edycji projektu, jest przygotowanie uczestników do prowadzenia poprawnej i efektywnej komunikacji z klientami ich przedsiębiorstw, co ma przełożyć się na wzrost sprzedaży w ich sklepach zoologicznych.


Jestem pod wrażeniem

Mariusz Roszkowiak

KARMAR

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego szkolenia przede wszystkim dlatego, że było bardzo merytoryczne – z pewnością wykorzystam je w mojej pracy w sklepie. Poznałem wiele informacji, co do których nie zdawałem sobie sprawy, że mogą być aż tak pomocne. Prelegentka była wyśmienicie przygotowana do swojej pracy, udzielała bardzo celnych odpowiedzi na zadawane pytania. Było widać, że to profesjonalistka z ogromnym doświadczeniem.  Nie często mamy sposobność porozmawiania z takimi ludźmi – dzięki „Rynkowi Zoologicznemu” było to możliwe.


Akademia Rynku Zoologicznego to ponadto projekt otwierający pole do współpracy biznesowej między sklepami zoologicznymi, a partnerami wydarzenia – dystrybutorami i producentami produktów zoologicznych. Pakiet partnerski projektu zawiera określoną liczbę wejściówek na Akademię, które partnerzy Akademii rozdysponowują wśród sklepów, z którymi współpracują lub planują nawiązać kontakt. Podczas każdego szkolenia rodzą się więc relacje biznesowe, które często prowadzą do wieloletniej współpracy.

Projekt Akademii cały czas się rozwija i wraz z VI edycją zyskał kilka usprawnień. Przede wszystkim – ze względu na osobliwość podejmowanej tym razem tematyki – charakter szkoleń jest w znacznej mierze warsztatowy. Spotkania są pełne dynamicznych dyskusji między grupą a prelegentką, a sami uczestnicy mają wiele okazji do praktycznego przećwiczenia umiejętności, które nabyli podczas warsztatu. Każdy z nich otrzymuje też krótki podręcznik w formie papierowej, materiały elektroniczne przez e-mail, a także możliwość telefonicznych konsultacji po szkoleniu.


Inwestycja w rozwój się opłaca

Ewa Bielska

TAJGA

Bardzo merytoryczne, przydatne w biznesie szkolenie. Świetna, fachowa wiedza Pani prowadzącej podana w przystępny sposób. Doskonałe porady, dużo mądrych, pomocnych i życiowych przykładów. Warsztaty praktyczne na najwyższym poziomie. Otrzymałam wiele cennych porad. Swobodna atmosfera pozwoliła mi zaangażować się w wykład i ćwiczenia praktyczne. Wykład Pani Renaty Kozłowskiej inspiruje do zmian, motywuje do wprowadzenia innowacji w swojej firmie. Daje doskonałe narzędzia do poprawienia warunków w naszych małych biznesach. Zmusza do zmiany myślenia, do wyjścia z codziennej rutyny zarządzania firmą.

Wróciłam ze szkolenia pełna optymizmu, z nowymi chęciami do pracy, z nowym spojrzeniem na mój sklep. Teraz wiem, że inwestycja w rozwój się opłaca. Będę wprowadzać w praktyce wszystko to, co przekazała nam na spotkaniu Pani Kozłowska. Jestem pod dużym wrażeniem, ile można zyskać, nauczyć się w ciągu jednego szkolenia. Gorąco polecam.


W porównaniu do lat ubiegłych zmieniła się również lista miast, w których zagości Akademia. Zamiast dwóch szkoleń na południu kraju (dotychczas były to Kraków i Katowice) odbędzie się jedno – w Katowicach. Z planu zniknęły również Bydgoszcz oraz Gorzów, w zamian za to Akademia odwiedzi Szczecin. Nowy plan został stworzony w oparciu o realne zainteresowanie projektem w poszczególnych regionach kraju – wprowadzone w nim zmiany usprawnią organizacje całego cyklu i wpłyną pozytywnie na jego ogólny odbiór przez partnerów oraz uczestników.


Inspirujące wydarzenie

Katarzyna Lisek

PetMania

Szkolenie organizowane przez „Rynek Zoologiczny” w ramach Akademii Rynku Zoologicznego było inspirującym wydarzeniem. Poprzez możliwość spotkania się z innymi ludźmi pracującymi w tej branży była to świetna okazją do wymiany wiedzy i spostrzeżeń z zakresu zmian na rynku zoologicznym w ostatnich latach. Ponadto prowadząca zajęcia Renata Kozłowska jest prawdziwą ekspertką w swojej dziedzinie. Ma ona naprawdę ogromną wiedzę w temacie i niesamowity dar do jej przekazywania. Udział w tych warsztatach dał mi mnóstwo nowych pomysłów i energii do dalszej pracy.


(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *