Strona główna Akademia Rynku Zoologicznego Akademia Rynku Zoologicznego w Katowicach – fotorelacja

Akademia Rynku Zoologicznego w Katowicach – fotorelacja

Akademia Rynku Zoologicznego w Katowicach – fotorelacja

Za nami już przedostatnie szkolenie z cyklu III edycji Akademii Rynku Zoologicznego – projektu cieszącego się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli sklepów zoologicznych

W szkoleniu prowadzonym przez dra Marka Borowińskiego (Shop Doctor) – specjalistę komunikacji wizualnej, wzięło udział 24 właścicieli i managerów sklepów zoologicznych. Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób zatowarować swoje placówki, jak podnosić efektywność sprzedaży za pomocą odpowiedniej aranżacji wnętrza lokalu. Poznali również zasady sterujące procesem zdobywania klienta oraz nauczyli się reguł efektywnej komunikacji biznesowej.

W szkoleniu udział wzięły takie sklepy zoologiczne, jak: Zoo-Mar, Zoo Koziołek, ABC dla Zwierząt, Salonik Ulubieńca, Zoo Market, Dorada, Avicari, Animals, Apet, Salonik Zoologiczny, Ara, Zoo Afryka, Torro Salonik Zoologiczny.

Akademia Rynku Zoologicznego to projekt mający na celu profesjonalizację branży zoologicznej. Jego założeniem jest wyposażenie właścicieli i kierowników sklepów w narzędzia niezbędne do tego, by skutecznie zwiększać efektywność własnego przedsiębiorstwa. Kolejne szkolenie odbędzie się już 27 listopada w Gorzowie.

 

Partnerzy Akademii Rynku Zoologicznego w Katowicach:

 

 

 

(163)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *