Strona główna Magazyn Puls branży Akademia Rynku Zoologicznego już za tydzień
0

Akademia Rynku Zoologicznego już za tydzień

Akademia Rynku Zoologicznego już za tydzień

30 stycznia w centrum szkoleniowym Concordia Design w Poznaniu odbędzie się pierwsze szkolenie z cyklu V edycji Akademii Rynku Zoologicznego – poznaj nowego prowadzącego i nową tematykę

V edycję Akademii Rynku Zoologicznego poprowadzi Konrad Bobiński, właściciel firmy IT Better:

Marketing jest „bytem, który żyje i ciągle zmienia swoje oblicze’’. Obserwatorem tych przemian jest Konrad Bobiński. Z zamiłowania filozof, pasjonat biznesu, doświadczenie w marketingu i sprzedaży zdobywał przez kilkanaście lat pracy w międzynarodowej korporacji. Obecnie prowadzi własną działalność pod marką IT Better, zajmując się przede wszystkim szeroko rozumianymi usługami IT, tworzeniem oprogramowania i wdrażaniem autorskich systemów marketing automation.

Głównym współpracownikiem Konrada w projekcie IT Better jest współprowadzący szkolenie Michał Silski, który zajmuje się komputerami od połowy lat 80., dzięki czemu miał okazję obserwować wzrost branży komputerów osobistych i Internetu od ich pierwszych dni. Michał przez wiele lat pracował w sieciowych agencjach reklamowych, gdzie zajmował się IT, produkcją multimedialną, badaniami rynku i tworzeniem oprogramowania. Jest też autorem instalacji interaktywnych i elektronikiem. Podzielając przekonanie o wartości marketingu permisywnego, obaj przedsiębiorcy starają się, by tworzone przez nich rozwiązania przynosiły zleceniodawcom nie tylko doraźny zysk, ale także sprzyjały budowaniu długotrwałych, obustronnie korzystnych relacji z klientami.

Hasło przewodnie IT Better: IT to zakres naszych działań, Better to styl naszej pracy.

(78)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *