Strona główna Akademia Rynku Zoologicznego Akademia w Gdańsku – zobacz fotorelację

Akademia w Gdańsku – zobacz fotorelację

Akademia w Gdańsku – zobacz fotorelację

W miniony poniedziałek, w gdańskim hotelu Qubus odbyła się 4 w tym roku edycja Akademii Rynku Zoologicznego – projektu, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli sklepów zoologicznych

Tegoroczna edycja to kolejny krok naprzód w edukacji właścicieli sklepów zoologicznych. To przede wszystkim nowy materiał szkoleniowy, który z założenia ma kształtować umiejętności miękkie właścicieli i managerów sklepów zoologicznych.

Podczas szkoleń – podobnie jak w zeszłym roku – główny nacisk położony jest na trening umiejętności, zatem całe spotkanie odbywa się w formie warsztatów. Podczas tegorocznych spotkań właściciele sklepów trenują przede wszystkim komunikację asertywną, umiejętne rozwiązywanie konfliktów, podnoszą również swoje kompetencje przywódcze.

 

Akademia Rynku Zoologicznego edycja 2016 tak jak w ubiegłym roku zostanie przeprowadzona w największych miastach Polski. Jej tematyka skoncentrowana zostanie na podniesieniu kompetencji managerskich właścicieli sklepów.

Partnerami Akademii Rynku Zoologicznego w Gdańsku zostali: Vet-Agro, Dibaq – właściciel marki Fitmin, hurtownia zoologiczna Wet-Art.

logo fitmin Vet- Agro color-vertical-medium

 

 

 

(170)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *