Strona główna Magazyn Puls branży WYZWANIE Z CARNILOVE
0

WYZWANIE Z CARNILOVE

WYZWANIE Z CARNILOVE

Z ciekawą inicjatywą wystartował producent bezzbożowej karmy zwierzęcej Carnilove. Celem akcji jest śledzenie pozytywnego wpływu karmy Carnilove na kondycję i wygląd zwierzęcia w ciągu 6 tygodni. Wyzwanie dedykowane jest wszystkim miłośnikom psów i kotów

Zgodnie z ideą uczestnicy wyzwania po zakwalifikowaniu do kolejnych etapów otrzymują karmę Carnilove i obserwują przemianę swojego pupila – kluczowymi aspektami jest sierść oraz ogólna kondycja zwierzęcia. Wszystko ma być potwierdzone fotorelacją.

Wspomniany okres 12 tygodni to dobry początek także do dalszej obserwacji poprawy witalności czworonoga w zgodzie z jego naturalnymi potrzebami, niezależnie od wielkości i rasy pupila.

Karma Carnilove to przede wszystkim starannie wyselekcjonowane składniki, mięso od zwierząt takich jak renifer, kaczka, bażant, indyk, jagnięcina, dzik, łosoś, karp, pstrąg, królik co odpowiada składowi naturalnego pożywienia i dostarcza ważnych aminokwasów. Nie możemy również nie wspomnieć o owocach leśnych, warzywach i ziołach dodanych do karmy, które są naturalnym źródłem ważnych witamin, przeciwutleniaczy i innych niezbędnych składników odżywczych.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie dystrybutora:  http://carnilove.com.pl/wyzwaniecarnilove

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *