Strona główna Nowości Powiew lata w środku zimy, czyli zabawki Sunset
0

Powiew lata w środku zimy, czyli zabawki Sunset

Powiew lata w środku zimy, czyli zabawki Sunset

Oferta firmy Zolux wzbogaciła się o serię zabawek Sunset z wysokiej jakości kauczuku termoplastycznego, będącą doskonałym rozwiązaniem dla spragnionych ruchu czworonogów


Na serię składają się zabawki dźwiękowe oraz rzutki do piłek w żywych barwach. Wykonane z TPR gadżety nie tylko dostarczają rozrywki, ale też sprzyjają utrzymaniu doskonałej jamy ustnej zwierzęcia, dzięki wypustkom i żłobieniom na powierzchni. Efekty dźwiękowe, jakie wydobywają się z zabawek przy gryzieniu dodatkowo stymulują i aktywizują psa. Dostępne są w dwóch gamach kolorystycznych: zielono-niebieskiej i różowo-żółtej oraz w kształcie hantli, bumeranga i pierścienia, które z pewnością przyciągną uwagę czworonogów.

Z kolei praktyczna i lekka rzutka do piłek stworzona została specjalnie z myślą o wspólnej zabawie z pupilem. Pozwala rzucać znajdującą się w zestawie piłką tenisową na duże odległości i ułatwia jej podnoszenie bez schylania się, a jej ergonomiczny uchwyt zapewnia optymalną wygodę użytkowania. Energetyczne kolory wnoszą powiew lata, pozwalają otrząsnąć się z zimowej ospałości i zapewniają odpowiednią dawkę ruchu.

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *