Strona główna Magazyn Puls branży Nutrilove sponsorem Zawodów Agility
0

Nutrilove sponsorem Zawodów Agility

Nutrilove sponsorem Zawodów Agility

Zespół Nutrilove przywitał wiosnę sponsorowaniem Zawodów Agility w dniach 16–17 marca w Warszawie. Na zachętę w pakiecie startowym każdy czworonożny zawodnik otrzymał małe opakowanie karmy suchej Nutrilove Active

– Takie działania doskonale wpisują się w wartości, jakimi się kierujemy na co dzień. Jesteśmy przekonani, że regularna aktywność fizyczna jest niezbędna zarówno ludziom, jak i naszym psim przyjaciołom do utrzymania zdrowia i witalności. – mówi Małgorzata Różycka, marketing manager w firmie Partner in Pet Food.

Agility to jeden z najbardziej emocjonujących sportów w świecie zwierząt. Psy, prowadzone głosem lub gestem swoich opiekunów, pokonują przeszkody w odpowiedniej kolejności, nie znając ich układu przed startem. Przeszkodami są tunele, huśtawki, slalomy i ścianki.  

Na zachętę w pakiecie startowym każdy czworonożny zawodnik otrzymał małe opakowanie karmy suchej Nutrilove Active, stworzonej specjalnie dla psów o wzmożonej aktywności fizycznej. Nutrilove Active charakteryzuje się wysoką zawartością białka, aby wspomagać siłę mięśni i podwyższoną zawartością tłuszczu, aby zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na energię psów aktywnych.

Zwycięzcy zawodów w poszczególnych kategoriach zostali nagrodzeni karmą Nutrilove Active.

www.facebook.com/nutrilovePolska

www.nutrilovePetFood.com

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *