Strona główna Magazyn Puls branży Akademia Rynku Zoologicznego w Katowicach za nami
0

Akademia Rynku Zoologicznego w Katowicach za nami

Akademia Rynku Zoologicznego w Katowicach za nami

Październikowe szkolenie z cyklu V edycji Akademii Rynku Zoologicznego odbyło się w Katowicach. Jego gośćmi byli właściciele i pracownicy śląskich sklepów zoologicznych

Konferencja, w której udział wzięło ok. 20 gości, odbyła się w hotelu Park Inn By Radisson. Prowadzący Michał Mendelewski poprowadził szkolenie dotyczące wielu aspektów marketingu internetowego oraz funkcjonalności narzędzi przeznaczonych do promocji marki w kanale on-line – ze szczególnym uwzględnieniem darmowych lub niedrogich dla przedsiębiorcy rozwiązań. Uczestnicy poznali podstawowe zasady budowania prostych stron www na platformie WordPress, dowiedzieli się, w jaki sposób rozbudować swój sklep o sprzedaż internetową, a także zyskali wiedzę o tym, od czego zależy efektywne pozycjonowanie witryn w Internecie. Prowadzący wykonał też przykładowy audyt SEO na stronie jednego z gości szkolenia.

Akademia Rynku Zoologicznego to cykl szkoleń z tematów handlowych najbliższych branży zoologicznej. Przez 6 lat jego trwania podejmowane były takie zagadnienia, jak obsługa klienta, skuteczny merchandising placówki handlowej czy zasady online marketingu. Szkolenia odbywają się dzięki wsparciu partnerów projektu, a Akademia to doskonała platforma budowania relacji pomiędzy firmami partnerskimi a właścicielami sklepów, którzy biorą w niej udział.

Partnerami strategicznymi V edycji projektu są firmy:

(0)

NAPISZ KOMENTARZ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *